Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Święto Policji

Ocena 0/5

 

Wczoraj Burmistrz Miasta i Gminy Sztum, Bartosz Mazerski, miał zaszczyt uczestniczyć w uroczystej zbiórce z okazji Święta Policji, która odbyła się w Kwidzynie.   

Był to wyjątkowy dzień, podczas którego uhonorowano trud, poświęcenie i codzienną służbę funkcjonariuszy oraz pracowników Policji. W obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji Bogusława Ziemby wręczono akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.
Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski w imieniu mieszkańców Sztumu złożył serdeczne gratulacje i najserdeczniejsze życzenia wszystkim policjantkom i policjantom, dziękując im za ich niezłomną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Przy okazji składamy również serdeczne życzenia z okazji nadchodzącego Święta Policji, które przypada już 24 lipca!

Dziękujemy wszystkim funkcjonariuszom za ich ciężką pracę i zaangażowanie! Jesteśmy dumni z Waszej służby!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności