Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Doskonały występ Sztumskiej Ligii Nordic Walking

Ocena 0/5

 

Kolejny doskonały występ reprezentacji Sztumu na Zawodach Polskiej Ligi Nordic Walking - Puchar Polski w Blachowni.
 
Wyniki zawodników sekcji NW LKS Zantyr Sztum podczas Pucharu Polskiej Ligi Nordic Walking Centrum w Blachowni – 18 sierpnia 2024
 
Półmaraton – Bogdan Rycąbel – I m w kat 55 + /7 m open/
5 km kobiet - miejsca w kategoriach wiekowych w kolejności na mecie:
-Anaczkowska Krystyna – VI m
-Grabowska Bożena –XII m /77 zawodniczek w tej kategorii na mecie !/
-Jurewicz Ewa –VIII m
-Gruszka Barbara – II m
-Kucio Aleksandra – XIII m
-Krawczykowska Barbara – X m
 
5 km mężczyzn - miejsca w kategoriach wiekowych w kolejności na mecie
-Anaczkowski Mirosław- II m /6 sekund do I m/
-Kołpak Jan – III m
-Olszewski Ryszard – IV m
-Jurewicz Mirosław –VI m
-Słonina Eugeniusz – VII m
 
Sędzia Jacek Grabowski. Foto Ryszard Mazerski, rekreacja – Zofia Lewandowska
 
Ogromne gratulacje dla wszystkich i powodzenia na następnych zawodach w Lesznie już 6 i 7 września
 
Wyjazd dofinansowany ze środków promocji Miasta i Gminy Sztum
 
 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności