Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Jubileusz małżeństwa

Ocena 0/5

W dniu 05 października 2023 r. Państwo Maria i Ryszard Mazerscy odebrali od Burmistrza Sztumu Leszka Tabora medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które przyznawane są parom przez Prezydenta RP.  

Pan Ryszard Mazerski jest zasłużonym działaczem w dziedzinie sportu na terenie naszej gminy oraz Prezesem Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Zantyr Sztum, a jego małżonka znana jest  w sztumskiej społeczności jako była nauczycielka geografii, aktywnie uczestnicząca w zawodach sportowych Nordic Walking. 

Medale nadawane są tym, którzy przez wiele lat budują i wspierają rodzinę, dając świadectwo jak być razem  i pomagać sobie. Z tej okazji Burmistrz Leszek Tabor złożył Jubilatom serdeczne  gratulacje życząc kolejnych wspólnych lat spędzonych w zdrowiu, szczęścia w życiu rodzinnym i osobistym oraz samych radosnych dni.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności