Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

"Mój dom z klimatem"

Ocena 0/5

Informujemy, że Ministerstwo Klimatu i Środowiska ogłosiło konkurs dla właścicieli budynków jednorodzinnych "Mój dom z klimatem".

Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców domów jednorodzinnych, którzy zbudowali energooszczędny dom lub przeprowadzili termomodernizację, założyli pompę ciepła, panele słoneczne, zbiornik na deszczówkę lub w inny sposób uczynili swój dom bardziej przyjaznym dla środowiska.

Żeby wziąć udział w konkursie należy przesłać formularz zgłoszeniowy oraz krótki opis zrealizowanej inwestycji wraz ze zdjęciami lub filmem. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2023r.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe m. in. rowery, tablety, smartwatche i słuchawki.

Więcej informacji o konkursie na stronie: https://domzklimatem.gov.pl/moj-dom-z-klimatem#moj-dom-z-klimatem

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności