Otwarcie nowego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych
Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Sztum na Dzień Otwarty PSZOK i social managemnt, który odbędzie się 20 października 2023 r. o godz. 11.00 w Sztumskim Polu. W ramach wydarzenia przewidziano otwarcie i prezentację nowego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych.
Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu pn. „Sztum circular economy – odpowiedzią na współczesne wyzwania klimatyczne” współfinansowanego z Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach Programu „Środowisko, Energia, Zmiany Klimatu” oraz ze środków budżetu państwa.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!