Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Otwarcie nowego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych

Ocena 0/5

Iceland_logo 

 

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Sztum na Dzień Otwarty PSZOK i social managemnt, który odbędzie się 20 października 2023 r. o godz. 11.00 w Sztumskim Polu. W ramach wydarzenia przewidziano otwarcie i prezentację nowego Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. 

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu pn. „Sztum circular economy – odpowiedzią na współczesne wyzwania klimatyczne” współfinansowanego z Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach Programu „Środowisko, Energia, Zmiany Klimatu” oraz ze środków budżetu państwa.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności