Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Podsumowanie sezonu lekkoatletycznego 2024

Ocena 0/5

  
Pod każdym względem był to wyjątkowy rok. Zawodnicy i kadra Zantyra udowodnili, że ciężką pracą i determinacją można osiągnąć wspaniałe wyniki   Ich łupem padały miejsca na podium na imprezach mistrzowskich rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

 Było to też rok pełen imprez i wydarzeń sportowych, w których uczestniczyli zawodnicy z całego kraju i z zagranicy. 

W imieniu samorządu podziękowania i gratulacje składał zastępca Burmistrza Adam Kaszubski.

Szczególnie ciepłe słowa skierował do trenerów poświęcających czas, energię i całe doświadczenie, by rozwijać sportowe talenty. Nie zapomniał też o rodzicach wspierających rozwój sportowych pasji swoich dzieci.

LKS Zantyr Sztum to także organizator i współorganizator wielu sportowych wydarzeń, często o randze ogólnopolskiej, a także popularyzator sportu wśród młodzieży. Liczne biegi przełajowe, rozgrywane o każdej porze roku, ogólnopolskie i międzynarodowe imprezy Nordic Walking, słynne Czwartki lekkoatletyczne, Memoriał Wiesława Murowskiego czy letnia nauka pływania to wszystko inicjatywa Zantyra.

Dołączamy się do podziękowań i gratulacji za rok pełen sukcesów i życzymy wspaniałych osiągnięć w 2025r.
Trzymamy za Was kciuki   

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności