Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Podziękowania dla Piotra Spiżewskiego

Ocena 0/5

29 października 2025r. odbyła się XXV sesja Rady Miejskiej w Sztumie. Podczas jej uroczystej części Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Waldemar Fierek pogratulowali radnemu Piotrowi Spiżewskiemu   za jego kolejne międzynarodowe sukcesy w zawodach sprawnościowych!
  Pan Piotr po raz kolejny został multimedalistą zawodów Firefighter Challenge Championship Series    , które zakończyły się w miniony weekend w Stanach Zjednoczonych. To niezwykle prestiżowe zawody, w których rywalizują strażacy z całego świata. Serdeczne gratulacje dla naszego radnego, który na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sztumie!    

   Podczas obrad radni podjęli także uchwałę o powołaniu do życia Sztumskiego Ośrodka Sportowych Aktywności – SZOSA. Działalność ośrodka będzie ukierunkowana na upowszechnianie kultury fizycznej, sportu, turystyki i rekreacji    . Realizacja jego działań przyczyni się do wzrostu aktywności mieszkańców, integracji społecznej oraz promocji Miasta i Gminy Sztum jako miejsca sprzyjającego zdrowemu i aktywnemu stylowi życia    

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności