Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Rowerowy Maj powraca do Gminy Sztum

Ocena 0/5

Już w maju w Gminie Sztum rusza kolejna edycja kampanii „Rowerowy Maj”, promującej zdrowy styl życia oraz aktywne dojazdy dzieci i młodzieży do szkół i przedszkoli.

W dniach od 4 do 29 maja 2026 roku na terenie Gminy Sztum realizowana będzie kampania „Rowerowy Maj”. To inicjatywa skierowana do dzieci i młodzieży, której celem jest zachęcanie do codziennej aktywności fizycznej oraz wybierania ekologicznych środków transportu.

Uczestnicy akcji mogą docierać na zajęcia w sposób aktywny, korzystając z roweru, hulajnogi, rolek lub deskorolki. Każdy przejazd nagradzany jest naklejką, a najaktywniejsi uczestnicy mają szansę na zdobycie nagród.

Organizatorzy zachęcają do udziału w kampanii, przypominając jednocześnie o konieczności zachowania zasad bezpieczeństwa oraz dostosowania aktywności do możliwości dziecka.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności