Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Ruszyła kolejna edycja konkursu „Piękna Wieś Dziełem Mieszkańców”.

Ocena 0/5

Głównym celem konkursu jest podniesienie estetyki gminy oraz pobudzenie aktywności społecznej na rzecz poprawy ochrony środowiska. Zachęcamy wszystkich posiadaczy zagród wiejskich, zagród nierolniczych, jednorodzinnych budynków mieszkalnych oraz balkonów do wzięcia udziału.

W konkursie po raz pierwszy mogą wziąć udział mieszkańcy miasta Sztum posiadający ogródki przydomowe oraz balkony. Pisemne deklaracje uczestnictwa można składać do 24 czerwca 2022r. osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy Sztum, za pośrednictwem sołtysów lub Radnych Miasta i Gminy Sztum. Regulamin konkursu oraz deklaracje poniżej.”

Pliki do pobrania:

FORMULARZ - BALKONY 2022.docx
Format: docx, 18.91 kB
FORMULARZ - NIEROLNICZA 2022.docx
Format: docx, 18.84 kB
FORMULARZ - OGRÓDEK PRZYDOMOWY 2022.docx
Format: docx, 18.99 kB
FORMULARZ - ROLNICZA 2022.docx
Format: docx, 18.78 kB
REGULAMIN PIĘKNA WIEŚ 2022R_.docx
Format: docx, 22.3 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności