Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Szkolenie "Nowe technologie w edukacji" za nami!

Ocena 0/5

 

Za nami kolejne inspirujące spotkanie dla nauczycieli szkół podstawowych z Miasta i Gminy Sztum! Tym razem skupiliśmy się na wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi i zasobów webowych w pracy dydaktycznej. Dzięki szkoleniu nauczyciele zyskali praktyczne umiejętności, które pomogą im urozmaicić zajęcia i jeszcze bardziej zaangażować uczniów w proces nauki.

Szkolenie zrealizowano w ramach projektu Sztumska Akademia Umiejętności – podniesienie jakości kształcenia uczniów szkół podstawowych w Mieście i Gminie Sztum.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności