Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Trwają prace związane z budową Węzła Integracyjnego

Ocena 0/5

 

????W pierwszych dniach września ruszyły prace związane z budową Węzła Integracyjnego przy dworcu PKP w Sztumie.
 
Wykonawcą robót jest Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Budowlanych „Strzelbud”.
Inwestycja została podzielona na etapy, aby w miarę możliwości zmniejszać uciążliwość dla mieszkańców. Obecnie trwają z prace w rejonie ulicy Żeromskiego, dworca PKP oraz zejścia do bulwaru. Zakres robót jest bardzo szeroki od wymiany i modernizacji infrastruktury podziemnej, budowę oświetlenia drogowego, przez wymianę podbudowy drogi, układanie nowej nawierzchni, a na nowych chodnikach i drogach pieszo - rowerowych kończąc.
 
⭕️Wystąpiła konieczność zamknięcia dużego odcinka ulicy Żeromskiego, ale dzięki wyznaczonym objazdom ruch odbywa się stosunkowo płynnie. W następnej kolejności wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Kościuszki, gdzie również zostaną wyznaczone objazdy????
 
⚠Z uwagi na prowadzenie robót przy dopuszczonym ruchu pojazdów, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w tym rejonie, ze względu na wzmożony ruch maszyn i pojazdów obsługujących budowę⚠

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności