Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Festyn rodzinny „Radośnie i zdrowo bawimy się na sportowo”

Ocena 0/5

W Parku Miejskim w Sztumie 04.06.2022 r. odbył się festyn rodzinny „Radośnie i zdrowo bawimy się na sportowo” zorganizowany w związku z przypadającym w dniu 1 czerwca Dniem Dziecka. Podczas festynu dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji, m.in. malowania twarzy, zabaw poprowadzonych przez animatora, dmuchanej zjeżdżalni, fotobudki  oraz słodkiego poczęstunku.

Pogoda dopisała, nastroje również, zabawa była fantastyczna, co widać po uśmiechniętych buziach wszystkich uczestników.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności