Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Ważne dla interesantów

Ocena 0/5

Od 1 marca 2022 r. Urząd Miasta i Gminy oraz Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sztumie będzie przyjmować interesantów w godzinach:

Poniedziałek, wtorek, czwartek: od 7:30 do 15:30,

Środa: od 7:30 do 17:00,

Piątek: od 7:30 do 14:00.

 

Przypominamy, że w trosce o wspólne bezpieczeństwo nadal obwiązują maseczki, dezynfekcja rąk i  dystans społeczny.

 

Prosimy o załatwianie spraw telefonicznie i drogą elektroniczną, jeśli to możliwe.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności