Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Zakończenie roku szkolnego. Podziękowania i życzenia Burmistrza Sztumu

Ocena 0/5

Każdy rok szkolny jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Mijający zapisze się w naszej pamięci jako ten, w którym spotykaliśmy się głównie online. Miało to pewnie i zalety, ale wymagało też wielu wyrzeczeń i nakładów pracy. Za zaangażowanie, umiejętność szybkiego reagowania na nowe wyzwania, kreatywność dziękuję dyrektorom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkół i przedszkoli. Osobne podziękowania kieruję do rodziców, którzy stworzyli w domach miejsce nauki dla swoich dzieci.

Zakończenie roku szkolnego jest ważnym momentem dla ósmoklasistów, którzy przekraczają kolejny próg w edukacji. Od września będziecie kontynuować naukę w innych szkołach. Poznacie nowych ludzi, zawrzecie nowe przyjaźnie. Z pewnością wspomnienia z przedszkola i podstawówki pozostaną z wami na zawsze. Powodzenia!

Gratuluję wszystkim sukcesów odniesionych w mijającym roku. Teraz nadszedł czas zasłużonego odpoczynku. Wybitny wychowawca Janusz Korczak powtarzał, że „do zabawy potrzebny miły towarzysz i natchnienie, więc swoboda”. I tego wam z całego serca życzę w przededniu wakacji. Niech będę one pełne radości i bezpieczne.

 

Burmistrz Miasta i Gminy Sztum

Leszek Tabor

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności