Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Żegnamy Tadeusza Ankudowicza

Ocena 0/5

​Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu śp. Tadeusza Ankudowicza – lekarza, który przez dziesięciolecia z niezwykłym oddaniem służył mieszkańcom Miasta i Gminy Sztum. ​Pan Doktor był postacią wyjątkową w historii naszej lokalnej służby zdrowia. Jako ceniony specjalista pediatrii, medycyny rodzinnej oraz medycyny pracy, otaczał kompleksową opieką całe pokolenia sztumian. Dla wielu z nas był lekarzem, który towarzyszył nam przez całe życie, zawsze służąc fachową wiedzą i budząc zaufanie swoim spokojem oraz empatią. ​Jego odejście to wielka strata dla całej społeczności, dla której był nie tylko wybitnym profesjonalistą, ale przede wszystkim człowiekiem wielkiego serca. ​W imieniu władz samorządowych oraz wszystkich mieszkańców, składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym. ​Informacja o uroczystościach pogrzebowych: Msza Święta Żałobna zostanie odprawiona w sobotę, 25 kwietnia 2026 r. o godz. 13:30 w Kościele św. Anny w Sztumie. Po nabożeństwie nastąpi odprowadzenie Zmarłego na cmentarz komunalny Parleta. Różaniec w intencji Zmarłego zostanie odmówiony o godz. 13:00 w kościele.

 

Czarno-złoty nekrolog w orientacji poziomej z ozdobną ramą i motywami kwiatowymi. W centralnej części znajduje się krzyż oraz tekst informujący o śmierci śp. lek. med. Tadeusza Ankudowicza. Poniżej zamieszczono wyrazy współczucia dla rodziny oraz podpis władz samorządowych Miasta i Gminy Sztum.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności