Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Złote Gody celebrowało aż 13 par

Ocena 0/5

 

Żyli długo i szczęśliwie :) 

Tymi słowami zwykle kończą się bajki, ale w Sztumie nabierają one dosłownego znaczenia, bowiem liczba par świętujących 50-lecie pożycia małżeńskiego z roku na rok jest większa.  

Tym razem Złote Gody celebrowało aż 13 par małżeńskich. Uroczystość odbyła się dziś w Sali Czekoladowej SCK. Szacownym Jubilatom życzenia składał Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski , który też wręczył im pamiątkowe medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP. 

Nie mogło też zabraknąć sympatycznych upominków i bukietów kwiatów od sztumskiego samorządu.  

Zbiorowe odśpiewanie 100 lat i toast symboliczną lampką szampana były zwieńczeniem tej sympatycznej uroczystości.  

Szacownym Jubilatom życzymy kolejnych 50 lat szczęśliwego pożycia w szczęściu i zdrowiu. 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności