Podczas uroczystej części XXII Sesji Rady Miejskiej w Sztumie trzy nauczycielki złożyły ślubowanie i odebrały akty awansu zawodowego z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Sztum Bartosza Mazerskiego.