Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Ważna informacja

Ocena 0/5

  
Informujemy, że Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Sztumskim Polu w dniach 23.12.2025 – 06.01.2026 będzie nieczynny. Również punkt napraw oraz punkt wymiany rzeczy używanych, znajdujące się w Hali Wystawienniczo Naprawczo Magazynowej w Sztumie, w dniach 31.12.2025 oraz 02.01.2026 będą nieczynne.
   

Świąteczny czas to więcej opakowań, papieru i choinkowych niespodzianek. Pamiętajmy więc o uważnej segregacji odpadów i odkładaniu tych, które mogą jeszcze chwilę poczekać. A po świętach wróćcie do nas koniecznie. Punkt napraw i wymiany znów będzie miejscem, gdzie rzeczy dostają drugie życie, a dobre nawyki wracają do codzienności. Dbajmy o porządek, środowisko i dobre zwyczaje. Nawet w świątecznym rytmie  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności