Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Kolejne awanse zawodowe sztumskich nauczycieli

Ocena 0/5

Podczas uroczystej części XXII Sesji Rady Miejskiej w Sztumie miała miejsce wyjątkowa chwila – uhonorowano nauczycielki, które zdały egzaminy na wyższy stopień awansu zawodowego.

Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski odebrał ślubowanie i wręczył akty awansu zawodowego trzem nauczycielkom z gminnych placówek oświatowych:

Weronice Wiśniewskiej z Zespołu Szkół w Gościszewie,
Dorocie Sztejner z Przedszkola Publicznego im. Kubusia Puchatka,
Marynie Rychter ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Maksymiliana Golisza w Sztumie.
Do gratulacji dołączyli również Przewodniczący Rady Miejskiej Waldemar Fierek oraz Dyrektor Miejsko-Gminnego Zespołu Oświaty Katarzyna Krzyżykowska.

Awans zawodowy to ważny moment w życiu każdego nauczyciela – potwierdza wysiłek włożony w codzienną pracę, podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy. To także symboliczne docenienie trudu, jaki pedagodzy wkładają w wychowanie i edukację młodego pokolenia.

Serdecznie gratulujemy awansowanym nauczycielkom oraz życzymy wielu sukcesów, satysfakcji i radości z pracy z uczniami. Nauczanie to nie tylko odpowiedzialność i wyzwanie, ale także piękna przygoda, która ma ogromny wpływ na przyszłość całej społeczności.

Galeria zdjęć

P1490880 P1490885 P1490895 P1490901 P1490912 P1490918
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności