Podziękowanie za międzynarodowe laury
Podczas uroczystej części XXII Sesji Rady Miejskiej Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Waldemar Fierek wręczyli list gratulacyjny radnemu Piotrowi Spiżewskiemu.
Pan Piotr odniósł znakomity sukces podczas Mistrzostw Europy FireFit Europe w Szolnoku (Węgry), zdobywając: tytuł podwójnego Mistrza Europy – indywidualnie w kategorii M40 oraz w sztafecie z reprezentacją Polski, brązowy medal w tandemie. To niezwykłe osiągnięcie jest powodem do dumy nie tylko dla samego zawodnika, lecz także dla całej naszej społeczności. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!