Czwartek, 20 stycznia 2022
Imieniny: Fabian, Sebastian
pochmurno
-1°C
Powróć do: Dla Inwestora

Oferta inwestycyjna

Informujemy Państwa, że tereny inwestycyjne Miasta i Gminy Sztum oprócz naszego portalu prezentujemy również na stronie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH). Jest to największy portal z ofertami terenów do zagospodarowania dla inwestorów w Polsce. W generatorze terenów inwestycyjnych znajduje się wyszukiwarka, w której należy  wyszukać interesujące nas województwo, powiat oraz miasto, gdzie zamierzają Państwo lokalizować przedsięwzięcie inwestycyjne.

Misją PAIH jest zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju oraz zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw. PAIH działa  zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH).

Baza PAIH oferuje szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego Państwa projektów biznesowych. Pomaga również w pokonywaniu procedur administracyjnych dotyczących konkretnych przedsięwzięć, opracowaniu rozwiązań prawnych, znalezieniu odpowiedniej lokalizacji oraz wiarygodnych partnerów i dostawców. 

Poniżej link do bazy danych: https://baza.paih.gov.pl/DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!