Czwartek, 20 stycznia 2022
Imieniny: Fabian, Sebastian
pochmurno
-2°C
Powróć do: Kontakty Urzędu

REFERAT INWESTYCJI I MAJĄTKU

Agnieszka Łuniewska-Jarzyna Kierownik Referatu Inwestycji i Majątku agnieszka.jarzyna@sztum.pl (55) 640 63 79
kom. 669-454-067
65
 
Iwona Wyżykowska stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami i mieszkaniowych
iwona.wyzykowska@sztum.pl (55) 640 63 24
51
 
Natalia Smoter stanowisko ds. inwestycji gminnych natalia.smoter@sztum.pl (55) 640 63 24 64
 
Agnieszka Janowska stanowisko ds. planowania przestrzennego
agnieszka.janowska@sztum.pl (55) 640 63 80
kom. 667-061-200

40
 
Dajana Czarnecka stanowisko ds. planowania przestrzennego dajana.czarnecka@sztum.pl

(55) 640 63 80
kom. 605-474-972

40
         
Edyta Szilling stanowisko ds. podziałów geodezyjnych, scaleń i wywłaszczeń edyta.szilling@sztum.pl (55) 611 45 02

39

 
Magdalena Murawska stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami magdalena.murawska@sztum.pl (55) 640 63 72
kom. 605-475-819
41
 
Jowita Szlacht stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami jowita.szlacht@sztum.pl (55) 640 63 62
43
 
Krzysztofa Parafiniuk stanowisko ds. mieszkaniowych krzysztofa.parafiniuk@sztum.pl (55) 640 63 72
kom. 605-475-648
41
DO GÓRY
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Ok
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!