Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Omawiano stan bezpieczeństwa

Ocena 0/5

 

W miniony poniedziałek, podczas posiedzenia Komisji Wsi, Gospodarki Komunalnej i Bezpieczeństwa, jednym z kluczowych punktów obrad był stan bezpieczeństwa na terenie Miasta i Gminy Sztum.
 
Szczegółowe informacje na temat aktualnej sytuacji przedstawił Komendant Powiatowy Policji w Sztumie, Komisarz Arkadiusz Pałkowski.

W trakcie spotkania omówiono m.in.:
 - Statystyki dotyczące przestępczości i wykroczeń.
 - Działania podejmowane przez służby w celu poprawy bezpieczeństwa.
 - Współpracę z lokalną społecznością.
 - Zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.
 - Założenia dotyczące bezpieczeństwa na rok 2025.
 
Pytania i uwagi zgłoszone przez członków komisji.

Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski zadeklarował pełną współpracę ze strony samorządu Miasta i Gminy Sztum, podkreślając ważną rolę współpracy i koordynacji działań między innymi współpracę ze strony sztumskiej Straży Miejskiej i Policji w postaci wspólnych patroli w sezonie letnim. Komisja przeanalizowała przedstawione dane i podjęła dyskusję na temat dalszych działań, mających na celu zapewnienie mieszkańcom poczucia bezpieczeństwa.

Dziękujemy Komendantowi Arkadiuszowi Pałkowskiemu za wyczerpujące informacje.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności