Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Piątkowe zebranie Sołectwa Sztumskie Pole

Ocena 0/5

 

W piątek odbyło się zebranie sołeckie w Sztumskim Polu. Jedynym kandydatem na sołtysa był Jarosław Kazimierowicz i to właśnie jego wybrali mieszkańcy na kolejne 5 lat.

Obecny na zebraniu Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski podziękował mu za dotychczasową pracę i życzył sukcesów w kolejnej kadencji.

Na zebraniu mieszkańcy zdecydowali też o przeznaczeniu środków z funduszu sołeckiego na 2025r. oraz zadawali pytania dotyczące problemów sołectwa, na które odpowiadali Burmistrz Bartosz Mazerski i kierownik referatu gospodarki komunalnej Miłosz Gutiar.

Serdecznie gratulujemy panu Jarosławowi Kazimierowiczowi ponownego wyboru i życzymy udanej kadencji.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności