Nasi strażcy z OSP Postolin wyjeżdżają na południe Polski
Lada moment druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Postolinie wyjadą na południe Polski, aby dostarczyć część darów zebranych w Sztumie oraz pomóc w działaniach ratowniczych i w likwidowaniu skutków powodzi.
Dziękujemy za Waszą służbę, Sztum jest z Was dumny


Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski
Po więcej zdjęć z remizy OSP Postolin poniżej


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!