Zebranie mieszkańców Sołectwa Koniecwałd
W czwartek nowego sołtysa wybierali mieszkańcy Sołectwa Koniecwałd. O tę funkcję ubiegały się dotychczasowa pani Sołtys Agnieszka Gromek i pani Anna Sokalska.
Wybory wygrała pani Agnieszka Gromek, która nadal będzie pełnić funkcję sołtysa.
Na zebraniu mieszkańcy zdecydowali także o wykorzystaniu funduszu sołeckiego na rok 2025 oraz rozmawiali z Burmistrzem Miasta i Gminy Sztum Bartoszem Mazerskim o bieżących problemach sołectwa i planach na przyszłość.
Serdecznie gratulujemy nowej Pani Sołtys i życzymy dalszej owocnej pracy na rzecz sołectwa.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!