Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Zebranie mieszkańców Sołectwa Koniecwałd

Ocena 0/5

 

W czwartek nowego sołtysa wybierali mieszkańcy Sołectwa Koniecwałd. O tę funkcję ubiegały się dotychczasowa pani Sołtys Agnieszka Gromek i pani Anna Sokalska.

Wybory wygrała pani Agnieszka Gromek, która nadal będzie pełnić funkcję sołtysa.

Na zebraniu mieszkańcy zdecydowali także o wykorzystaniu funduszu sołeckiego na rok 2025 oraz rozmawiali z Burmistrzem Miasta i Gminy Sztum Bartoszem Mazerskim o bieżących problemach sołectwa i planach na przyszłość.

Serdecznie gratulujemy nowej Pani Sołtys i życzymy dalszej owocnej pracy na rzecz sołectwa.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności