Punkt Konsultacyjno – Informacyjny programu „Czyste powietrze” otwarty!
Informujemy, że Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Leszek Tabor podpisał z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Porozumienie w ramach programu „Czyste powietrze”.
Jednym z działań w ramach Porozumienia jest uruchomienie na terenie Urzędu Punktu Konsultacyjno – Informacyjnego, którego zadaniem jest informowanie o założeniach programu „Czyste powietrze” oraz pomoc w wypełnianiu wniosków o dotacje na wymianę starych pieców oraz docieplenia domów jednorodzinnych.
Osoby zainteresowane programem zapraszamy do Punktu „Konsultacyjno – Informacyjnego”, który znajduje się w budynku Urzędu Miasta i Gminy Sztum, III piętro, pok. 67.
Punkt Konsultacyjno – Informacyjny czynny jest w:
- środy w godzinach od 7.30 do 17.00
- czwartki w godzinach od 7.30 do 15.30.
Osobą do kontaktu jest Pani Edyta Jacaszek, tel. 55 640 63 30, mail: edyta.jacaszek@sztum.pl

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!