Razem zadbajmy o powietrze, którym oddychamy!
Od dnia 1 lipca 2021 r. na właścicielach i zarządcach budynków, w których znajduje się źródło ciepła i spalania paliw spoczywa obowiązek składania deklaracji o użytkowanych źródłach ciepła lub spalania paliw do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków.
Najszybszym i najwygodniejszym sposobem jest złożenie deklaracji w formie elektronicznej, do czego zachęcamy przy wykorzystaniu modułu ZONE na stronie https://zone.gunb.gov.pl/.
Poniżej przedstawiamy film dot. Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków oraz możliwość składania deklaracji od 1 lipca br.
film dostępny pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=ZzRuaq3l4Nk


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!