Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

XXII Rajd Podmorski PTTK ,,Kluka”

Ocena 0/5

 

W dniach 17-19 maja 2024 odbędzie się XXII Rajd Podmorski PTTK ,,Kluka” przedsięwzięcie objęte jest Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum.  Rajd przebiegnie w trzech różnych trasach przez tereny powiatu sztumskiego, w tym pieszych, różniących się przebiegiem i kilometrażem, kolejno trasę rowerową i kajakową. Ponadto uczestnicy będą mogli wziąć udział w grze miejskiej opracowanej w oparciu o obiekty trwale wpisane w architekturę Sztumu.

Celem wydarzenia jest ukazanie uczestnikom piękna i walorów turystycznych Sztumu i okolic.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności