Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Szkolenie dla nauczycieli "Aktywizujące metody nauczania"

Ocena 0/5

 


30 nauczycieli szkół podstawowych z terenu naszej gminy w dniu 16 stycznia 2025 roku wzięło udział w wyjątkowym szkoleniu pn.: Organizacja procesu uczenia – metody aktywizujące”.

Uczestnicy szkolenia poznali nowoczesne techniki i metody pracy z uczniami podczas lekcji.   

Szkolenie zrealizowano w ramach projektu Sztumska Akademia Umiejętności – podniesienie jakości kształcenia uczniów szkół podstawowych w Mieście i Gminie Sztum.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027

Galeria zdjęć

1 2 3 4 5 6
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności