Sztumskie Stowarzyszenie Plastyków "Paleta"
Sztumskie Stowarzyszenie Plastyków "Paleta" ma już 15 lat
Z tej okazji przygotowano retrospektywną wystawę, którą można oglądać w galeriach Sztumskie Centrum Kultury przez najbliższy miesiąc. Serdecznie zapraszamy, to nasi sztumscy artyści, którzy od lat popularyzują piękno tej ziemi
Życzenia szacownym Jubilatom, w imieniu samorządu składali Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski oraz Przewodniczący Rady Miasta Waldemar Fierek.
Wernisaż wystawy odbył się w piątek 17 stycznia, zerknijcie na zdjęcia


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!