Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Sztumskie Stowarzyszenie Plastyków "Paleta"

Ocena 0/5

 

Sztumskie Stowarzyszenie Plastyków "Paleta"  ma już  15 lat

Z tej okazji przygotowano retrospektywną wystawę, którą można oglądać w galeriach Sztumskie Centrum Kultury przez najbliższy miesiąc. Serdecznie zapraszamy, to nasi sztumscy artyści, którzy od lat popularyzują piękno tej ziemi   

Życzenia szacownym Jubilatom, w imieniu samorządu składali Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski oraz Przewodniczący Rady Miasta Waldemar Fierek.

Wernisaż wystawy odbył się w piątek 17 stycznia, zerknijcie na zdjęcia

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności