Szkolenie dla nauczycieli "Aktywizujące metody nauczania"
30 nauczycieli szkół podstawowych z terenu naszej gminy w dniu 16 stycznia 2025 roku wzięło udział w wyjątkowym szkoleniu pn.: Organizacja procesu uczenia – metody aktywizujące”.
Uczestnicy szkolenia poznali nowoczesne techniki i metody pracy z uczniami podczas lekcji.
Szkolenie zrealizowano w ramach projektu Sztumska Akademia Umiejętności – podniesienie jakości kształcenia uczniów szkół podstawowych w Mieście i Gminie Sztum.
Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!