Logo Urzędu Miasta i Gminy w Sztumie

Zebranie w Sołectwie Gronajny

Ocena 0/5

 

Trwa sezon zebrań wiejskich. W Sołectwie Gronajny zebranie odbyło się wczoraj, a prowadził je radny Ryszard Antoniuk . Dotychczasowy sołtys Tomasz Potowski przedstawił sprawozdanie ze swojej działalności.

Następnie odbyły się wybory na nowego Sołtysa i członków Rad Sołeckich. Tomasz Potowski nie kandydował na kolejna kadencję. Nowym Sołtysem Sołectwa Gronajny został Piotr Bocian, który nie miał kontrkandydatów.

Mieszkańcy wybrali także zadania do realizacji w ramach funduszu sołeckiego na rok 2025.

Na zebraniu obecni byli Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski oraz jego zastępca Adam Kaszubski , którzy rozmawiali z mieszkańcami o ich bieżących problemach i planach na przyszłe lata.

Serdecznie gratulujemy nowemu Sołtysowi i życzymy udanej pracy na rzecz swojego Sołectwa.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności