Zebranie w Sołectwie Gronajny
Trwa sezon zebrań wiejskich. W Sołectwie Gronajny zebranie odbyło się wczoraj, a prowadził je radny Ryszard Antoniuk . Dotychczasowy sołtys Tomasz Potowski przedstawił sprawozdanie ze swojej działalności.
Następnie odbyły się wybory na nowego Sołtysa i członków Rad Sołeckich. Tomasz Potowski nie kandydował na kolejna kadencję. Nowym Sołtysem Sołectwa Gronajny został Piotr Bocian, który nie miał kontrkandydatów.
Mieszkańcy wybrali także zadania do realizacji w ramach funduszu sołeckiego na rok 2025.
Na zebraniu obecni byli Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski oraz jego zastępca Adam Kaszubski , którzy rozmawiali z mieszkańcami o ich bieżących problemach i planach na przyszłe lata.
Serdecznie gratulujemy nowemu Sołtysowi i życzymy udanej pracy na rzecz swojego Sołectwa.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!