Złote Gody
10 szczęśliwych par świętowało Złote Gody


Uroczystość jubileuszu 50 lat pożycia małżeńskiego odbyła się w Sali Czekoladowej Sztumskiego Centrum Kultury. Dostojnych Jubilatów powitał Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski, który wręczył im też pamiątkowe medale przyznawane przez Prezydenta RP parom z 50-letnim stażem małżeńskim
Nie zabrakło też kwiatów i sympatycznych upominków od sztumskiego samorządu, ani serdecznych życzeń od burmistrza Bartosza Mazerskiego. Była też symboliczna lampka szampana i wpisy do Kroniki Miasta


Dołączamy się do wszystkich ciepłych słów pod adresem Jubilatów i wielu kolejnych lat w zdrowiu i zgodzie życzymy. Jak wszyscy wiemy sztumski klimat sprzyja długim i udanym związkom


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!