I Sztumski Jarmark Bożonarodzeniowy
Jak co roku spotkaliśmy się na Placu Wolności, aby złożyć sobie życzenia i rozpocząć czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Śniegu co prawda zabrakło, ale świąteczna atmosfera zdecydowanie dopisała . Życzenia do zebranych skierowali Burmistrz Miasta i Gminy Sztum Bartosz Mazerski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Waldemar Fierek .
Była wizyta św. Mikołaja z orszakiem , pyszny świąteczny poczęstunek przygotowany przez KGW Postolin i KGW Piekło oraz wspólne odliczanie do zapalenia światełek na naszej sztumskiej choince. W tym roku rozświetleniu miejskiej choinki po raz pierwszy towarzyszył Sztumski Jarmark Bożonarodzeniowy . Na licznych stoiskach można było znaleźć mnóstwo pyszności od naszych Kół Gospodyń Wiejskich, lokalne miody, biżuterię oraz stoisko z choinkami. bNajmłodszych szczególnie ucieszyła możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Mikołajem, a chwilę później Plac Wolności opanowały Motominionki na ryczących maszynach. Idą Święta!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!