W wakacje będzie bezpieczniej
Dziś, ze wspólnej inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Sztum i Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Sztumie odbyło się spotkanie Zastępcy Burmistrza Adama Kaszubskiego z Komendantem Komendy Powiatowej Policji w Sztumie insp. Karolem Dziemiańczykiem oraz funkcjonariuszami Gminnej Straży Miejskiej. Celem spotkania było omówienie współpracy między KPP Sztum i Gminną Strażą Miejską w zakresie wspólnych patroli w weekendy w okresie wakacji.
Określono założenia tego typu współpracy oraz określono obszary gminy, które w szczególności wymagają częstszych patroli. Dzięki tej wspólnej inicjatywie w Sztumie ma być bezpieczniej, ale nie pozostawajmy obojętni i reagujmy na kradzieże, dewastacje oraz akty wandalizmu.
Zachęcamy mieszkańców, aby kierując się troską o mienie społeczne, zgłaszali tego typu zachowania pod numerem telefonu policji: 47 743 56 22 oraz straży miejskiej: 55 640 63 41


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!