Winda w urzędzie z dofinansowaniem PFRON
W Starostwie Powiatowym została podpisana umowa na dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) projektu budowy szybu windowego z dźwigiem osobowym przy budynku Urzędu Miasta i Gminy Sztum.
W ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami II” PFRON dofinansuje budowę windy do sumy 150 tys. zł (do 35 proc. poniesionych kosztów przez Miasto i Gminę Sztum).
Zakończenie inwestycji przewidziano na koniec sierpnia 2022 rok.
Umowę parafowali starosta sztumski Leszek Sarnowski, wicestarosta Kazimierz Szewczun, burmistrz Sztumu Leszek Tabor, Lucyna Bednarska, skarbnik powiatu i Danuta Wiatrowska, skarbnik gminy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!