Złote jubileusze małżeństwa
W Sali Czekoladowej Sztumskiego Centrum Kultury odbyły się uroczystości 50-lecia pożycia małżeńskiego.
11 par małżeńskich - Teresa i Tadeusz Cieplińscy, Władysława i Józef Derbichowie, Gabriela i Jan Jaroszewscy, Rita i Stanisław Kotlengowie, Leokadia i Stanisław Kowalscy, Jadwiga i Stanisław Owczarscy, Irena i Wiesław Piwowarscy, Helena i Eugeniusz Rumińscy, Eleonora i Krzysztof Sobczyńscy, Mirosława i Sylwester Szpalerscy i Leokadia i Zbigniew Weissgerberowie - odebrało medale przyznane przez Prezydenta RP.
Burmistrz Sztumu Leszek Tabor złożył Jubilatom z tej okazji serdeczne gratulacje i życzenia wielu pięknych chwil oraz szczęśliwej podróży do kolejnych jubileuszy.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!